Drzwi Otwarte i zapisy do szkoły na rok 2023

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Drzwi Otwarte i zapisy do szkoły na rok 2023

Drzwi otwarte za nami, ale nic straconego zapraszamy na wirtualne odwiedziny;)

Dyrekcja, kadra pedagogiczna serdecznie zapraszają Rodziców wraz z dziećmi na wirtualne Dni Otwarte Szkoły.

Mogą Państwo wirtualnie zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą ofertą placówki.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach wirtualnie prezentuje swój wizerunek. Przygotowany film i fotografie pozwolą Państwu poznać kompleksowo wyremontowaną szkołę, jej nowoczesną bazę dydaktyczną oraz zaznajomić się z ofertą edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą placówki w której pierwszoklasiści rozpoczną naukę we wrześniu 2023 roku. Filmowa prezentacja jest okazją, aby za pomocą wirtualnych środków przekazu pobyć w miejscach, w których najmłodsze dzieci uczą się, rozwijają swoje zainteresowania, talenty, spędzają czas wolny. Nasi wirtualni goście mogą też zaznajomić się z pracą kadry pedagogicznej, która pomaga najmłodszym w dobrym szkolnym starcie.

Zapraszamy na film

Oto nasza najnowsza sala z projektu laboratoria przyszłości

To nasze talenty, które z wykorzystaniem sprzętu bedziemy sukcesywnie pokazywać

To lekcja z wykorzystaniem skrikit w klasie 3

Zapraszamy również do obejrzenia kanału na YOU TUBE, gdzie zamieszczone są dwa projekty muzyczne realizowane przez zespół ROOMX z naszym udziałem:

-ROOMX-Złudzenia

-ROOMX-Wspólny dom

Informujemy, że druki zapisu dzieci do szkoły dostępne są na naszej stronie internetowej – zakładka Rodzice – zapisy do SP3). Po dodatkowe informacje mogą się też Państwo zwrócić do sekretariatu szkoły.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminie 1-17 marca 2023 r., postępowanie uzupełniające 15-23 czerwca 2023 r.

Obwód Zespołu Szkolno-Przedszkolnego