Kolędowanie w naszej szkole

| Opublikowane w: Aktualności
Kolędowanie w naszej szkole

Klasowe Wigilie i wspólne kolędowanie zakończyły okres przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole.

Piątkowy dzień w „trójce” był szczególny. Tego dnia niczym jedna wielka rodzina obchodziliśmy szkolne Boże Narodzenie. Uczniowie oraz nauczyciele spotkali się na klasowych Wigiliach, podczas których przełamując się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego. Następnie uczniowie w szkolnej sali gimnastycznej obejrzeli jasełka przygotowane przez panią Hannę Kiedrowicz i panią Agnieszkę Szynalewską. W role aniołów, pasterzy, królów, gospodarzy oraz Rodziny Świętej wcielili się najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Wspólnie odśpiewaliśmy kolędy i z uśmiechem na twarzy udaliśmy się do domów, by przygotować się do ulubionych Świąt dla każdego z nas.

Wesołych Świąt!!!