Pomoc dla Korsunia - ukraińskiego miasta partnerskiego Chojnic

Pomoc dla Korsunia - ukraińskiego miasta partnerskiego Chojnic

W związku z wizytą pana Rafała Bielińskiego, który od lat, razem z Promocją Regionu Chojnickiego, współpracuje z ukraińskim Korsuniem - miastem partnerskim Chojnic oraz z inicjatywy pana Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach, w najbliższym tygodniu zorganizowane będą dwie akcje wspierające tych, którzy działają na froncie wojennym w Ukrainie.

1. ZBIÓRKA ODZIEŻY MĘSKIEJ -
bluzy,
koszule bawełniane,
t-shirty,
spodnie dresowe,
krótkie spodenki, w rozmiarach L, XL,XXL.

Rzeczy mogą być używane, czyste, zapakowane w reklamówki. Kto ma coś niepotrzebnego w szafie i chce się podzielić, może przynosić od poniedziałku do piątku do szatni (pierwszy box po lewej stronie).

2. SZKOLNE OSTATKI -, czyli smakujemy szkolne faworki- we wtorek, w ostatni dzień karnawału. Samorząd szkolny po raz kolejny zaprasza na ciepłą herbatkę i karnawałowe faworki. Koszt zestawu 5 zł. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup laczków i skarpet dla walczących w Ukrainie.

Jak zawsze liczymy na Wasze chętne do pomocy i wsparcia dobre serca!