Głosujmy na Amelię Pawlak

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Głosujmy na Amelię Pawlak

Już od środy można głosować na Amelię Pawlak - uczennicę klasy sportowej V d, która walczy o zwycięstwo w ogólnopolskim programie Enea Akademia Talentów.

Amelia od najmłodszych lat trenuje taniec, cheerleading oraz akrobatykę sportową. Ma już na swoim koncie pasmo sukcesów sportowych, m.in. złoty medal zdobyty w prestiżowych Mistrzostwach Polski Tańca Nowoczesnego w Elblągu w 2018 r.

Wielokrotnie podziwialiśmy ogromne umiejętności sportowe Amelii podczas różnych szkolnych uroczystości, które uatrakcyjnia swoimi taneczno-akrobatycznymi pokazami. Na co dzień niezwykle skromna, grzeczna, koleżeńska. Lubiana przez wszystkich z nigdy niegasnącym uśmiechem na twarzy.

Dzięki swoim osiągnięciom Amelka znalazła się w gronie 12 finalistów w kategorii Sport w ogólnopolskim programie Enea Akademia Talentów.  Na stronie programu można zobaczyć filmik, na którym Amelia przedstawia swoją pasję oraz ogromne umiejętności.

Głosowanie potrwa jeszcze 12 dni. Każdego dnia można oddać jeden głos z jednego adresu IP. Głosujmy, więc codziennie. Pomóżmy Amelii zwyciężyć.

Liczymy na Wasze głosy.

https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=487929846