Wyniki rejonowego etapu XIV Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Wyniki rejonowego etapu XIV Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej

Otrzymaliśmy już wyniki eliminacji rejonowych. Miło nam przekazać, iż do finału XIV Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej zakwalifikowała się uczennica klasy 5b Nadia Kurlandt. Bardzo Nadii gratulujemy sukcesu. Nadię do konkursu przygotowywała pani Monika Wierzbicka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w przebytych eliminacjach szkolnych i rejonowych.
Słowa uznania i wdzięczności, wraz z organizatorami konkursu, kierujemy także do katechetów, którzy pracowali z uczniami.

Etap finałowy odbędzie się w Collegium Marianum w Pelplinie 29 kwietnia o godz. 10.00. Szczegółowy program zostanie podany na początku kwietnia. Natomiast zestawienia wszystkich wyników etapu rejonowego znajdziecie  tutaj.