Wiosna`2023

Wiosna`2023

Pierwszy Dzień Wiosny to święto szczególne w uczniowskim kalendarzu.
To popularny Dzień Wagarowicza, w którym celebrujemy odejście zimy i witamy wiosnę. My co prawda na wagary się nie wybraliśmy, ale od samego rana bawiliśmy się razem i radośnie świętowaliśmy ... już wiosenny czas. Tego dnia uczniowie naszej szkoły założyli  stroje w barwach wiosennych. Stroje podkreślały nasz pogodny nastrój i dobry humor!
21 marca to również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, czyli DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI! Przyłączyliśmy się do akcji i na znak solidarności założyliśmy tego dnia skarpetki nie do pary:) Naturalnie był to dzień BEZ KARTKÓWEK, SPRAWDZIANÓW I ODPYTYWANIA:) Ponadto Samorząd Uczniowski SP3 przygotował dla uczniów „wiosenną fotobudkę”, by każdy mógł sobie zrobić „wiosenną fotkę” z przyjaciółmi. Całości dopełniła „wiosenna kawiarenka” usytuowana w szkolnej stołówce. Kawiarenka zaopatrzona na słodko przez Radę Rodziców SP3 już od rana nęciła łasuchów. Tu przedstawiciele SU sprzedawali pyszne drożdżówki z herbatką z owocami.

Z wiosennym pozdrowieniem zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Uczniowie i Opiekunowie SU