21 marca - należy celebrować!

21 marca - należy celebrować!

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa - Dniem Kolorowej Skarpetki uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej i klas integracyjnych nauczania blokowego wykonali wspólne plakaty mówiące o tym, że każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy równie ważni. Oprócz plakatów dzieci przygotowały papierowe kolorowe skarpetki, które zawisły na salowych drzwiach i ścianach świetlicy szkolnej. A nasze maluchy z oddziału przedszkolnego pilnie skupiły się na wypełnianiu ćwiczeń grafomotorycznych- wzorowo łączyły kropki tworzące obrazy skarpet oraz samodzielnie rysowały na podstawie wzoru. 21 marca w naszej szkole był dniem bardzo radosnym i kolorowym - w końcu to pierwszy dzień wiosny i kolorowych skarpetek. Wspaniały skarpetkowy dzień, z wyjątkowym i bardzo ważnym przesłaniem dla nas wszystkich.