| Opublikowane w: Konkursy

dla uczniów klas IV – V

„MILIONERZY”

Konkurs odbędzie się w dniu 28 stycznia o godz.15.15 w sali nr 6

Wyciąg z Regulaminu konkursu:

ZAGADNIENIA: Korzystając ze źródeł internetowych:

• uczestnicy odpowiadają  na pytania zadawane przez „Huberta Urbańskiego” w grze MILIONERZY.

Informacje dla uczestnika

• konkurs trwa 45 minut;
  • staraj się odpowiedzieć poprawnie na jak największą liczbę pytań. Max - 15 pytań.
  • masz do dyspozycji 3 koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, głos publiczności i 50:50.
  • do dyspozycji uczestnika jest jeden komputer, dostęp do Internetu, możliwość korzystania z różnych wyszukiwarek;

LICZBA UCZESTNIKÓW – w konkursie uczestniczy 14 osób– o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń;

WYŁANIANIE I NAGRADZANIE ZWYCIĘZCÓW:

• organizator ogłosi wyniki po konkursie;
  • konkurs wygrywają osoby, które odpowiedziały na najwięcej pytań;
  • organizator podaje zwycięzców do trzeciego miejsca;
  • nagrodą w konkursie jest „dyplom milionera” i nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców.
  • punkty na plus do oceny zachowania wynikające z tytułu aktywnego udziału w konkursie szkolnym (zgodnie z WSO) będą przydzielane uczestnikom, którzy zajmą pierwsze 3 miejsca w konkursie lub zgodnie z decyzją organizatora.
  • Każdy uczeń, który odpowie na pytanie za milion otrzymuje nagrodę.

Zapisy przyjmuje pani Weronika Rapir

Organizatorzy konkursu: Weronika Rapir, Hania Kiedrowicz