Miejskie deklamacje wierszy DZIECIŃSTWA. 27 marca 2023 r.

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Miejskie deklamacje wierszy DZIECIŃSTWA. 27 marca 2023 r.

Kolejna edycja miejskiego etapu konkursu recytatorskiego “Dzieciństwo wierszem malowane” - organizowanego przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Chojnicach i Chojnickie Centrum Kultury, już za nami. Uczniowie szkół podstawowych w naszym mieście rywalizowali  w trzech kategoriach wiekowych klasy: I - III, IV - VI oraz VII - VIII

Jury w składzie : p. Łukasz Sajnaj, p. Marta Wieczorkiewicz oraz p. Wioletta Karpiak wyłoniło następujących zwycięzców:

kategoria klas 1-3:

2 miejsce Martyna Prabucka, SP nr 3

• Maja Szyca, SP nr 3

• Nina Kobus, SP nr 5

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a na wszystkich uczestników czekały dyplomy, długopisy i figurki wydrukowane nakładem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 na drukarkach 3d, zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Dzięki wsparciu Chojnickiego Banku Żywności dzieci cieszyły się również słodkościami. Małym artystom serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. Kierujemy także szczególne podziękowania w stronę wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia, liczymy na współpracę w kolejnych latach!