Podziękowania za głosy

| Opublikowane w: Aktualności
Podziękowania za głosy

YOU CAN DANCE - NOWA GENERACJA 2

Uczennice z klasy 8a: Julia Religa, Agnieszka Zilse, Wiktoria Wojtala Modrzejewska oraz Amelia Brunke reprezentowały naszą szkołę w drugiej edycji konkursu tanecznego “You can dance - nowa generacja 2”. Konkurs pod patronatem Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przedstawiciele z prawie 350 polskich szkół podstawowych przesłali nagrania. Konkurs był okazją do pobudzenia aktywności fizycznej, rozwoju pasji i zainteresowań oraz zaprezentowania tanecznych umiejętności przed szerszą publicznością. Dziewczynki przesłały nagranie ze specjalnie przygotowaną na tą okazję choreografią. Wykazały się samodzielnością, współpracą, odpowiedzialnością podczas tego projektu tanecznego. Nasz zespół zdobył prawie 4000 głosów internautów. Społeczności szkolnej dziękujemy za wsparcie i oddane głosy, a tancerkom gratulujemy odwagi i talentu.