Słodki zajączek

Słodki zajączek

Słodki zajączek na Wielkanoc

W ramach cyklu akcji charytatywnych przygotowanych w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym pod hasłem „My dla innych”, w marcu zajęliśmy się zbiórką słodyczy z okazji Świąt Wielkanocnych. Zebrane słodkości, a było ich sporo, trafiły przed świętami do dwóch świetlic dla potrzebujących dzieci: świetlicy prowadzonej przez Siostry Franciszkanki, na ul. Ogrodowej oraz do Parasolki – świetlicy dla dzieci ukraińskich. Dziękujemy wszystkim, którzy wcielili się w symbolicznego zajączka i przyczynili się do stworzenia słodkich upominków dla najmłodszych. Kolejny raz pokazaliśmy, że jako szkolna społeczność możemy zrobić i dać innym wiele dobrego. Uśmiech obdarowanych dzieci mówił więcej niż słowa wdzięczności. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I WSPARCIE tej i innych naszych akcji.