Dzień Otwarty SP3 `2024. Prezentacja szkoły.

Dzień Otwarty SP3 `2024. Prezentacja szkoły.

Zaproszenie na Drzwi Otwarte Szkoły

Dyrekcja i kadra pedagogiczna serdecznie zapraszają Rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwartych Drzwi Szkoły.
Spotykamy się w szkole w poniedziałek, 19.02.2024 roku. Od godziny 16.30 będą Państwo mogli pobyć w placówce, w której od września rozpoczną naukę najmłodsi nasi uczniowie. Oprowadzimy wszystkich gości po gmachu szkolnym, zadbamy, by był to mile i ciekawie spędzony w szkole dzień! Będą Państwo mogli bliżej poznać ofertę dydaktyczno - wychowawczą oraz opiekuńczą placówki.

Zapraszamy na filmy:

Wirtualna wycieczka po szkole

Oto nasza najnowsza sala z projektu laboratoria przyszłości

Lekcje z wykorzystaniem sali z projektu laboratoria przyszłości.

Zapraszamy również do obejrzenia kanału na YOU TUBE, gdzie zamieszczone są dwa projekty muzyczne realizowane przez zespół ROOMX z naszym udziałem:

-ROOMX-Złudzenia

-ROOMX-Wspólny dom

Zapraszamy!

Zapisy uczniów na rok szkolny 2024/2025 dokonywane są w sekretariacie szkoły przy ul. Dworcowej 6 w godzinach jego pracy, tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 397 49 66

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminie 4-18 marca 2024 r., postępowanie uzupełniające 17-24 czerwca 2024 r.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie 23-29 kwietna 2024 r.

Informujemy, że druki zapisu dzieci do szkoły dostępne są na naszej stronie internetowej – zakładka Rodzice – zapisy do SP3). Po dodatkowe informacje mogą się też Państwo zwrócić do sekretariatu szkoły.