GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI 2023/24 - KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I ICH RODZICÓW
W ZSP NR 3 W CHOJNICACH
L.P |
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA |
Miejsce konsultacji |
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINA |
1. |
Celina Babińska |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
9.35-10.35 |
2. |
Lucyna Bardelska |
pokój nauczycielski |
czwartek |
9.45-10.45 |
4. |
Renata Bukowska |
pokój nauczycielski |
środa |
8.45-9.45 |
5. |
Luiza Chomicz |
pokój nauczycielski |
piątek |
12:30-13:30 |
6. |
Anna Czajkowska |
biblioteka szkolna |
środa czwartek |
7:30 - 8.00 7:30 - 8.00 |
7. |
Mirosława Czarnecka |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
11.40 - 12.40 |
8. |
Marzena Dąbkowska |
pokój nauczycielski |
Wtorek |
9.45-10.45 |
9. |
Monika Fierek |
pokój nauczycielski |
Czwartek |
8:45-9:45 |
10. |
Katarzyna Ginter |
sala nr 12 |
||
13. |
Anna Homa |
pokój nauczycielski |
wtorek czwartek |
13:30-14:00 13:30-14:00 |
14. |
Lucyna Januszewska |
pokój nauczycielski |
czwartek |
9.45-10.45 |
15. |
Joanna Jaster |
gabinet nauczycieli wychowania fizycznego |
poniedziałek |
11:30 - 12:30 |
16. |
Grażyna Jereczek |
pokój nauczycielski |
poniedziałek piątek |
8.15-8.45 8.15-8.45 |
17. |
Agnieszka Kabat |
pokój nauczycielski |
||
18. |
Anna Kaliszan |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
9.35-10.35 |
19. |
Hanna Kiedrowicz |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
12.35 - 13.35 |
20. |
Hanna Kiedrowska |
pokój nauczycielski |
czwartek |
8:45 - 9:45 |
21. |
Bernadeta Kolarzyk |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
11:45-12:15 |
22. |
Elżbieta Koperska |
pokój nauczycielski |
środa |
11:45-12:30 |
Wiesława Koperska |
pokój nauczycielski |
|||
23. |
Anna Krieger-Bajerowska |
pokój nauczycielski |
czwartek |
8:50 - 9:35 |
24. |
Dawid Król |
gabinet nauczycieli wychowania fizycznego |
środa |
11:30 - 12:30 |
25. |
Michalina Krzemieniecka |
pokój nauczycielski |
wtorek |
12:30-13:30 |
26. |
Joanna Kurowska |
pokój nauczycielski |
środa |
9.45-10.45 |
27. |
Danuta Lamczyk |
gabinet psychologa i pedagoga |
||
28. |
Anita Leszczyńska |
pokój nauczycielski |
wtorek czwartek |
7.30 -8.00 7.30 -8.00 |
Ewa Leszczyńska |
gabinet logopedy |
|||
29. |
Miroslawa Machowska-Kluth |
świetlica I-III |
wtorek |
12.00-13.00 |
30. |
Natalia Marchwicka |
pokój nauczycielski |
środa |
9.45-10.45 |
31. |
Natalia Mocek |
pokój nauczycielski |
czwartek |
11:30 - 12:30 |
32. |
Ewa Murawska |
pokój nauczycielski |
poniedziałek wtorek |
7:30-8:00 7:30 - 8.:00 |
33. |
Aleksandra Myszka |
świetlica I-III |
środa |
12.00-13.00 |
34. |
Joanna Myszka |
pokój nauczycielski |
wtorek |
9.45 - 10.45 |
35. |
Zofia Myszka |
gabinet wicedyrektorów |
||
36. |
Małgorzata Blanka Nowak |
pokój nauczycielski |
||
37. |
Joanna Orlikowska |
pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
9.40-10.40 |
38. |
Katarzyna Pakmur |
pokój nauczycielski |
wtorek |
11.30- 12.30 |
Malwina Piątek |
sala przedszkolna |
I.Zmiana(poniedziałek, wtorek) II.Zmiana( poniedziałek, wtorek) |
11.30-12.00 11.00-11.30 |
|
39. |
Marzena Powroźniak |
pokój nauczycielski |
||
40. |
Wojciech Przytarski |
gabinet nauczycieli WF |
Środa |
11.45-12.45 |
41. |
Marzena Radtke |
biblioteka |
czwartek |
15.00-15.30 |
42. |
Weronika Rapir |
sala nr 6 |
poniedziałek |
9.35-10.30 |
43. |
Marzanna Rostankowska |
pokój nauczycielski |
środa |
12.45-13.30 |
44. |
Ewa Sawicka |
gabinet wicedyrektorów |
poniedziałek czwartek |
8.00 - 8.30 14.00 - 14.30 |
45. |
Andrzej Schulz |
harcówka |
wtorek |
14:30 - 15:30 |
46. |
Aldona Seregiet |
sala 44 |
poniedziałek |
12.40-13.40 |
47. |
Piotr Skorupski |
pokój nauczycielski |
środa |
11.30 - 12.30 |
48. |
Katarzyna Smentek |
sala 36 |
wtorek środa |
10.15-10.45 10.15-10.45 |
49. |
Zenobia Spichalska |
sala 39 |
wtorek środa |
7.30 - 8.00 7.30 - 8.00 |
50. |
Katarzyna Szczepańska |
pokój nauczycielski |
||
51. |
Aleksandra Szkudlarz |
pokój nauczycielski |
wtorek |
13:30 - 14:30 |
52. |
Ilona Szramka |
pokój nauczycielski |
środa |
09.35-10.35 |
53. |
Anna Szymańska |
sala przedszkolna |
I zmiana(wtorek, czwartek) II zmiana(piątek, poniedziałek) |
11:30-12:00 11:00-11:30 |
54. |
Agnieszka Szynalewska |
pokój nauczycielski |
Piatek |
9:45-10:30 |
56. |
Barbara Trzebiatowska |
pokój nauczycielski |
poniedziałek |
12.40 - 13.40 |
57. |
Turzyńska Jolanta |
gabinet nauczycieli wych.fiz. |
środa |
9.45 - 10.45 |
59. |
Hanna Weltrowska |
pokój nauczycielski |
środa |
10.35-11.35 |
60. |
Mariola Werra |
pokój nauczycielski |
||
61. |
Katarzyna Węckowska |
pokój nauczycielski |
wtorek |
8.40-9.40 |
62. |
Martina Węsierska |
gabinet psychologa i pedagoga |
||
63. |
Beata Wielewska |
pokój nauczycielski |
||
64. |
Monika Wierzbicka |
pokój nauczycielski |
środa |
9.40-10.40 |
Teresa Wisniewska |
pokój nauczycielski |
piątek |
12.30-13.30 |
|
65. |
Renata Wlodarczak |
gabinet nauczycieli w-f |
||
66. |
Agnieszka Wojcik |
sala nr 12 |
poniedziałek |
10.40-11.40 |
67. |
Joanna Woźniczka |
pokój nauczycielski |
czwartek |
8,50-9,45 |
68. |
Ewa Żurawska |
pokój nauczycielski |
piątek |
08.50-09.35 |
69. |
D. Siluk |
gabinet wicedyrektora |
poniedziałek |
12.00-13.00 |
70. |
J. Briegger |
przedszkole |
środa |
11.30-12.30 I zmiana 10.30-11.30 II zmiana |
71. |
P. Dorawa |
przedszkole |
czwartek wtorek |
10.00-11.00 I zmiana 10.00-11.00 II zmiana |
72. |
A.Drewczyńska |
przedszkole |
poniedziałek |
11.30-2.30 I zmiana 10.30-11.30 II zmiana |
73. |
P. Mazur |
przedszkole |
poniedziałek czwartek |
12.00-13.00 I zmiana 12.00-13.00 II zmiana |
74. |
J. Megger |
przedszkole |
poniedziałek |
11.30-12.30 I zmiana 10.30-11.30 II zmiana |
75. |
A.Moszkowicz |
przedszkole |
wtorek |
7.00-8.00 |
76. |
K. Laskowska |
przedszkole |
poniedziałek |
12.00-13.00 I zmiana 11.00-12.00 II zmiana |
77. |
Lucyna Bardelska |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
9:45-10:45 |