Zakończenie roku szkolnego 2029/2020

Zakończenie roku szkolnego 2029/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku, przy pięknej pogodzie, z uśmiechami na twarzach przykrytych jednak maseczkami przybyliście do szkoły po odbiór świadectw. Każda klasa miała wyznaczoną godzinę przyjścia do szkoły i oznaczone wejście do budynku. W tym roku wymogi panującej pandemii covid-19 sprawiły, że nie było uroczystej  akademii w gali gimnastycznej. Do szkoły wchodziliście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Świadectwa wręczali i żegnali Was wychowawcy. Oni też przyjmowali podręczniki szkolne. No cóż, obecny czas pandemii, zarażeń koronawirusem wywrócił bardzo szkolne życie. Przed wami jednak wakacyjny czas, nich będzie beztroski, wypełniony miłymi chwilami. Dbajcie bardzo o swoje zdrowie. Do zobaczenia we wrześniu!