Aktualizacja-SUKCES ANI w drugim etapie ogólnopolskiego klawiaturowego wyzwania!

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Aktualizacja-SUKCES ANI w drugim etapie ogólnopolskiego klawiaturowego wyzwania!

Przez cały listopad trwają eliminacje do ogólnopolskiego konkursu KLAWIATUROWE WYZWANIE. Konkurs podzielony jest na 4 etapy i trwa od 2 listopada do 29 listopada.

I Etap II Etap III Etap IV Etap
2 XI - 8 XI 9 XI - 15 XI 16 XI - 23 XI 24 XI - 29 XI

Nasz uczennica ANNA PIESIK w pierwszym etapie wśród tysiąca uczniów w całej Polsce zdobyła 5 miejsce. W etapie II 3 miejsce. Z niecierpliwością czekamy na kolejny etap ;)

Serdecznie gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy ;)

Klawiaturowe Wyzwanie to Ogólnopolski Konkurs Online w Pisaniu na Klawiaturze

W tym roku organizowana jest VIII Edycja konkursu. W dotychczasowych edycjach wzięły udział tysiące osób z całej Polski. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Interinfo Polska - organizacja non-profit działająca na rzecz popularyzacji umiejętności metodycznego pisania na klawiaturze. Konkurs skierowany jest dla osób w każdym wieku chcących sprawdzić lub poprawić swoje umiejętności pisania na klawiaturze rywalizując z uczestnikami z całego kraju. W ramach każedego z etapów uczestnik ma za zadanie w czasie 10 min przepisać( możliwie bezbłędnie) dostępny w danym tygodniu tekst. Za każdy poprawnie przepisany znak uczestnik otrzymuje 1 punkt, natomiast za każdy popełniony błąd od wyniku odejmowana jest pewna liczba pkt. karnych, która może różnić się pomiędzy Etapami. Do każdego z Etapów zawodnik może przystąpić tylko raz. Tekst konkursowy można przepisać w dowolnym momencie trwania danego Etapu Konkursu.

Jeżeli chesz sprawdzić swoje umiejętności wejdź na stronę:

https://klawiaturowe-wyzwanie.pl/

Jeżeli chcesz poćwiczyć, tą bardzo instotną umiejętność w dzisiejszych czasach, zapraszam na stronę:

https://www.pisaniebezwzrokowe.pl/

https://www.typingstudy.com/pl-polish-3/